Acorus Variegatus

Tatarak trawiasty

1szt-sadzonka

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

BIAŁA TRAWA ACORUS VARIEGATA rośliny wodne

  • Kod produktu: Rośliny
  • Dostępność: W magazynie
  • 2.99 PLN


Produkty powiązane

ASTER KRZACZASTY niebieski SADZONKA rośliny ogrodowe

ASTER KRZACZASTY niebieski SADZONKA rośliny ogrodowe

stanowisko: słoneczne, średnio wilgotne wysokość: do 40 cmkwitnienie: na przełomie wrzesień-listopadniebieskiW ogrodach można je sadzić na rabatach, zakładać z nich grupy ogrodowe.  Sadzi się je co 30-40 cm.Podczas wegetacji astry należy podlewać i nie dopuścić do zachwaszczenia. Nie wymag..

3.99 PLN

BERGENIA SERCOLISTNA sadzonka rośliny ogrodowe

BERGENIA SERCOLISTNA sadzonka rośliny ogrodowe

Rośnie od 25 cm do 60 cm.Efektowne i trwałe kwiaty zebrane w podbaldachy osadzone na długich i grubych ogonkach wystających ponad liście rośliny.Bardzo dekoracyjne są liście bergenii -owalne, sercowate, duże, skórzaste a do tego zimozielone. Właśnie ze względu na liście roślina jest dekoracyjna..

4.99 PLN

żabieniec  BABKA DROBNOKWIATOWA alisma parviflora rośliny wodne

żabieniec BABKA DROBNOKWIATOWA alisma parviflora rośliny wodne

Alisma parviflora - Babka drobnokwiatowastanowisko: słoneczne lub półcieniste, woda płytkaopis: liście ciemnozielone okrągłe; wysokość 10-30 cm (z kwiatostanem do 60 cm)kwitnienie: czerwiec -sierpieńPiękna roślina do strefy brzegowej. Tworzy kępę okrągłych, ciemnozielonych liści, nad którymiprzez ca..

6.99 PLN

BARWINEK ZIMOZIELONY sadzonka ROŚLINA OKRYWOWA na skalniaki rośliny ogrodowe

BARWINEK ZIMOZIELONY sadzonka ROŚLINA OKRYWOWA na skalniaki rośliny ogrodowe

Niewiele jest roślin, które poradzą sobie nawet w najciemniejszych zakątkach ogrodu. Jedną z nich jest barwinek. Te niewielkie krzewinki o płożącym pokroju, doskonale wypełnią mniej dostępne zakątki, wprowadzając ład i porządek. Zimozielone liście oraz barwne kwiaty to jedne z wielu zalet tych ..

3.50 PLN

Szczotlicha siwa NIEBIESKA TRAWA kostrzewa rośliny ogrodowe

Szczotlicha siwa NIEBIESKA TRAWA kostrzewa rośliny ogrodowe

Tworzy kępkę w zielonkawo-niebiesko-różowej kolorystyce.Sprawia wrażenie kolczastej, a jednocześnie bardzo delikatnej.  Wypełnia miejsca w których trudno utrzymać cokolwiek innego. Mając dostęp do słońca, nie tylko będzie sobie dobrze radzić, ale również zdobić.Jest bardzo odporna na suszę...

1.79 PLN 1.99 PLN