• Rośnie od 25 cm do 60 cm.
Efektowne i trwałe kwiaty zebrane w podbaldachy osadzone na długich i grubych ogonkach wystających ponad liście rośliny.
Bardzo dekoracyjne są liście bergenii -owalne, sercowate, duże, skórzaste a do tego zimozielone. Właśnie ze względu na liście roślina jest dekoracyjna przez cały rok. 
Bergenie są roślinami długowiecznymi i mogą rosnąć przez wiele lat w tym samym miejscu. Nie mają wymagań co do gleby i miejsca.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

BERGENIA SERCOLISTNA sadzonka rośliny ogrodowe

  • Kod produktu: Roślina
  • Dostępność: W magazynie
  • 4.99 PLN


Produkty powiązane

ASTER KRZACZASTY niebieski SADZONKA rośliny ogrodowe

ASTER KRZACZASTY niebieski SADZONKA rośliny ogrodowe

stanowisko: słoneczne, średnio wilgotne wysokość: do 40 cmkwitnienie: na przełomie wrzesień-listopadniebieskiW ogrodach można je sadzić na rabatach, zakładać z nich grupy ogrodowe.  Sadzi się je co 30-40 cm.Podczas wegetacji astry należy podlewać i nie dopuścić do zachwaszczenia. Nie wymag..

3.99 PLN

żabieniec  BABKA DROBNOKWIATOWA alisma parviflora rośliny wodne

żabieniec BABKA DROBNOKWIATOWA alisma parviflora rośliny wodne

Alisma parviflora - Babka drobnokwiatowastanowisko: słoneczne lub półcieniste, woda płytkaopis: liście ciemnozielone okrągłe; wysokość 10-30 cm (z kwiatostanem do 60 cm)kwitnienie: czerwiec -sierpieńPiękna roślina do strefy brzegowej. Tworzy kępę okrągłych, ciemnozielonych liści, nad którymiprzez ca..

6.99 PLN

BIAŁA TRAWA ACORUS VARIEGATA rośliny wodne

BIAŁA TRAWA ACORUS VARIEGATA rośliny wodne

Acorus VariegatusTatarak trawiasty1szt-sadzonka..

2.99 PLN