• Rośnie od 25 cm do 60 cm.
Efektowne i trwałe kwiaty zebrane w podbaldachy osadzone na długich i grubych ogonkach wystających ponad liście rośliny.
Bardzo dekoracyjne są liście bergenii -owalne, sercowate, duże, skórzaste a do tego zimozielone. Właśnie ze względu na liście roślina jest dekoracyjna przez cały rok. 
Bergenie są roślinami długowiecznymi i mogą rosnąć przez wiele lat w tym samym miejscu. Nie mają wymagań co do gleby i miejsca.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

BERGENIA SERCOLISTNA sadzonka

  • Kod produktu: Roślina
  • Dostępność: W magazynie
  • 4.99 PLN


Produkty powiązane

ASTER KRZACZASTY niebieski SADZONKA

ASTER KRZACZASTY niebieski SADZONKA

stanowisko: słoneczne, średnio wilgotne wysokość: do 40 cmkwitnienie: na przełomie wrzesień-listopadniebieskiW ogrodach można je sadzić na rabatach, zakładać z nich grupy ogrodowe.  Sadzi się je co 30-40 cm.Podczas wegetacji astry należy podlewać i nie dopuścić do zachwaszczenia. Nie wymag..

3.99 PLN

żabieniec  BABKA DROBNOKWIATOWA alisma parviflora

żabieniec BABKA DROBNOKWIATOWA alisma parviflora

Alisma parviflora - Babka drobnokwiatowastanowisko: słoneczne lub półcieniste, woda płytkaopis: liście ciemnozielone okrągłe; wysokość 10-30 cm (z kwiatostanem do 60 cm)kwitnienie: czerwiec -sierpieńPiękna roślina do strefy brzegowej. Tworzy kępę okrągłych, ciemnozielonych liści, nad którymiprzez ca..

6.99 PLN

BARWINEK IILUMINATION sadzonka ROŚLINA OKRYWOWA na skalniaki

BARWINEK IILUMINATION sadzonka ROŚLINA OKRYWOWA na skalniaki

Niewiele jest roślin, które poradzą sobie nawet w najciemniejszych zakątkach ogrodu. Jedną z nich jest barwinek. Te niewielkie krzewinki o płożącym pokroju, doskonale wypełnią mniej dostępne zakątki, wprowadzając ład i porządek. Zimozielone liście oraz barwne kwiaty to jedne z wielu zalet tych ..

6.00 PLN

BIAŁA TRAWA ACORUS VARIEGATA

BIAŁA TRAWA ACORUS VARIEGATA

Acorus VariegatusTatarak trawiasty1szt-sadzonka..

2.99 PLN